Nietypowe, oryginalne, niespotykane a czasem dziwaczne. Kolorowe, duże i małe... Najpierw były wyłącznie F I L C O T W O R Y ... Ale tylko krowa nie zmienia zdania i teraz jest wszystko co wychodzi spod matczynych rąk... Zapraszam więc na MATCZYNE WSZELAKIE WYTWORY

niedziela, 22 maja 2011

Sukienkowo mi...

Słów mało za to fotki będą. Tego co, mi ostatnio wieczory zajmowało. SUKIENKI :) Uszyte z boskich materiałów, na prawdę dobrych gatunkowo, a przede wszystkim niepowtarzalnych, bo już więcej takich nie mam i mieć nie będę :) Sukieneczki są dwustronne, rozmiarowo bardzo uniwersalne, tak od 3 miesięcy do roku nawet powinny pasować. Panna Tosia wygląda w takiej BOSKO....
Kiecuchy częściowo Tośkowe. A parę trafi do sklepu..... Może więc ktoś się skusi dla swojej księżniczki.No i na modelce :) Niestety modelka jeszcze nie siedzi, więc zdjęcie hm ... w kwestii prezentacji kreacji pozostawia dużo do życzenia :)


5 komentarzy:

 1. Sukieneczki fantastyczne. Ostatnio stałam się fanką tego typu kreacji. ;) A sukienka na modelce prezentuję się bardzo uroczo. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skomentuje to tak: gdybym miała jeszcze jedno dziecko i gdyby to była dziewczynka, to nie wyobrażam sobie nie kupić dla niej takiej sukienki. Boskie są!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale za to jaka urocza! gdybym tylko posiadała swoją (jak to brzmi ahhaah) z pewnością kupiłabym te Twoje cuda! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przesliczne sukienki! Gdybym tylko potrafila szyc i miala taka wyobraznie jak ty. Cudo!

  OdpowiedzUsuń