Nietypowe, oryginalne, niespotykane a czasem dziwaczne. Kolorowe, duże i małe... Najpierw były wyłącznie F I L C O T W O R Y ... Ale tylko krowa nie zmienia zdania i teraz jest wszystko co wychodzi spod matczynych rąk... Zapraszam więc na MATCZYNE WSZELAKIE WYTWORY

wtorek, 6 lipca 2010

Poszły na aukcje...

Matka się wczasowała. Znaczy najpierw chorowała, potem wczasowała i w końcu do domu wróciła w pełni sił. Jeszcze nim się zaczęła wczasować wysłała wygrane wisiory i cynk dostała, że wszystkie doszły.

Ale co ważniejsze doszła też taka paczka przekazana na cel dobry.Jakiś czas temu pewna MAMA poprosiła o pomoc w zebraniu pieniążków dla synka. Matka matkę wspierać musi to i się chętnie zgodziła. I po CANDY swym wysłała paczuszkę. Wisiory zostały już wystawione na allegro i czekają, aż ktoś kupi i wspomoże.

4 komentarze:

  1. Bardzo ładne są te Twoje filcotwory :) Takie zupełnie inne, a w swojej inności bardzo niezwykłe! Mi się podobają szczerze!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteś cudowną osobą ale o tym napewno już wiesz :*:*:*:*dobrze że jesteś :* że dzielisz sie tym swoim wielkim sercem i tworami :*:*:*:*:*

    OdpowiedzUsuń
  3. Do mnie również przesyłka dotarła, bardzo dziękuję. Wisior jest piękny :)

    OdpowiedzUsuń