Nietypowe, oryginalne, niespotykane a czasem dziwaczne. Kolorowe, duże i małe... Najpierw były wyłącznie F I L C O T W O R Y ... Ale tylko krowa nie zmienia zdania i teraz jest wszystko co wychodzi spod matczynych rąk... Zapraszam więc na MATCZYNE WSZELAKIE WYTWORY

poniedziałek, 1 marca 2010

Amulet urodzaju

Orientacyjny koszt wykonania i materiałów - ok. 60zł

Matka przedstawia coś. Dawno dawno ufilcowane, pierwszy z matczynych dziwolągów. Pierwszy, ale za to gigantycznie dziwny. Dla Pani zdecydowanie biuściastej, odważnej, lubiącej modny teraz folk boho. Wielki!

Wełna z merynosa w kolorze żółtym hm mąż mówi że piaskowym :). Oczywiście ręcznie sfilcowana, dodatkowo ozdobiona wełną w kolorze ciemnej zieleni, błękitu i pomarańczu! Szalona kompozycja.... Dookoła otworku na środku koraliki: czarne onyksy i turkmenity. Dodatkową ozdobą są kolorowe rzemyki: zielone i pomarańczowe.

Naszyjnik jest na prawdę wielki. Szerokość 15,5 cm. Średnica otworku otoczonego kamieniami: 2,5 cm. Wysokość (od uchwytu na rzemyk) 12 cm, części bez uchwytu: 5,5 cm. Wisior zawieszony na szyi kończy się na wysokości 25 cm od ramienia, jeśli znajdzie się na niego chętny, Matka dorobi zapięcie i skróci rzemyki do potrzebnej długości.UWAGA! Matka swoim dziwakom nadaję troszkę tajemnej mocy. Ten oto to AMULET URODZAJU (FMT34). . .

Matka go może sprzedać za 60 zł. Ale uwaga aby amulet działał, nie można sobie samemu kupić! Musi kupić ktoś inny. A jeśli chcesz go a nie masz tego kogoś kto kupi, to napisz do Matki. Wymienimy się na coś i wtedy będzie "niekupiony"!

3 komentarze:

  1. Faktycznie szalony! :) gdybym byla biusciasta to bym reflektowala :P ale ja taka raczej z tych nie biuscuastych :P

    OdpowiedzUsuń
  2. O nie nie nie. Dla Ciebie to ja mam coś całkiem innego.... ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. A wiesz Kochana kobietko ze ja to sie juz doczekac nie umiem? ;) co tez sie w Twojej glowie pelnej pomyslow urodzilo :)

    OdpowiedzUsuń